Unikátny špionážny set - Spy slúchadlo + pinhole WiFi HD kamera

Kód tovaru: 10-153 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 200,00 €
Cena s DPH 240,00 € 289,00 €
- +

Popis produktu Unikátny špionážny set - Spy slúchadlo + pinhole WiFi HD kamera

Unikátny špionážny set - Spy slúchadlo + pinhole WiFi HD kamera. Video zábery v reálnom čase prostredníctvom WiFi + live komunikácia cez bluetooth Spy slúchadlo. Tento set umožňuje sledovať zábery v reálnom čase cez FULL HD kameru a zároveň môžete dostávať pokyny od druhej osoby na diaľku cez spy slúchadlo v uchu úplne nepozorovane. Nájde svoje uplatnenie pri rôznych náročných situáciách, keď je nevyhnutná nepozorovaná pomoc cez telefón a zároveň je potrebný video prenos pre lepšiu predstavu o dianí. 

SET - Mini pinhole Full HD kamera so Spy slúchadlom = video zábery v reálnom čase prostredníctvom WiFi + live komunikácia cez bluetooth Spy slúchadlo

Mini Wifi bezpečnostná pinhole kamera FULL HD s Li-on Batériou , ktorá umožňuje až 8h nahrávania bez externého zdrojaZáznam kamery je možné online sledovať cez Wifi sieť pomocou dodávaného softvéru (či už cez PC, Smartfón alebo Tablet). Lithiová batéria v kombinácii s malými rozmermi kamery je dokonale navrhnutá pre nenápadné umiestnenie v interiéri.

Možnosť aj trvalého napájania cez AC/DC adaptér teda nebude limitovaný výdržou vstavanej batérie. Kamera nahráva video v rozlíšení 1080P / 720P / 640P / 320P aj napriek minimálnym rozmerom objektívu, ktoré sú len 8mm. Kamera ukladá záznamy na microSD kartu (podpora až do 32GB). Kamera má funkciu fotenia, nahrávania videa alebo detekcie pohybu (nahrávanie sa spustí až pri pohybe).

mini wifi pinhole kamera

Malé rozmery, nenápadnosť a nezávislosť od externého napájania robia z tejto kamery veľmi užitočnú pomôcku v porovnaní s veľkými bezpečnostnými kamerami. Najväčšou výhodou tejto kamery je, že zachytáva skutočné správanie osôb, ktoré nevedia, že sú monitorované bezpečnostnou kamerou.

 

Vlastnosti pinhole kamery:

plus Podporuje mobilné telefóny so systémom Android aj PC
plus Video s rozlíšením až 1080P / 720P / 640P / 320P
plus Podpora pamäťových kariet až do 32GB
plus Kapacita batérie zabezpečí nepretržitú funkčnosť až 4hodiny
plus Funkcia detekcie pohybu

Špecifikácie pinhole kamery:

Pixel: 12 megapixlov COMOS
Rozlíšenie objektívu: 1080P / 720P / 640P / 320P
Snímkovanie : 25fps
Video formát: AVI
Uhol záberu: 90°
Detekcia pohybu do vzdialenosti : 6m
Minimálne osvetlenie . 1 Lux
Kapacita batérie : 4000 MA
Maximálna doba výdrže batérie : 8 hodín
Maximálna kapacita pamäťovej karty 32 GB

 


 

Spy slúchadlo s bluettooth 5W zosilovačom najnovší model 2018 - každý z nás pozná v živote situácie kedy by ste ocenili, aby Vám niekto poradil, pomohol v zložitej situácii tak aby o tom nikto nevedel. Je určené pre študentov počas skúšok, pre obchodníkov počas obchodných rokovaní a pri ďaľších situáciách.

Spy slúchadlo je revolučné zariadenie, ktoré Vám umožní spojiť sa s niekým na diaľku prostredníctvom Vášho mobilné telefónu či vysielačky, ale bez toho aby o tom niekto vedel. Princíp je úplne jednoduchý, stačí si do ucha vložiť bezdrótové spy slúchadlo, ktoré svojími miniatúrnymi rozmermi nie sú vôbec vidieť, na krk zavesíte bluettoth náhrdelníkom (pre spárovanie s mobilným telefónom) s ultra výkonom a zosilovačom so silou 5W, prostredníctvom ktorej je signál prenášaný bezdrôtovo do slúchadla, kde sa signál mení na hlas.

 

Odporúčame zákazníkom nekupovať lacné nekvalitné imitácie Spy slúchadla cez neoverených predajcov.

U nás záruka na spy slúchadlo - 24 mesiacov. Odborné poradenstvo a servis. Spy slúchadlá sú tvarované tak aby presne zapadli do ušného bubienka - teda aby neboli vôbec  nápadné. Sú vyrobené z nezávadného materiálu. 

neviditelne sluchatko

Najnovší zdokonalený model populárneho špionážneho slúchadla. Oproti predošlému modelu ma zlepšený anatomický tvar, aby dokázalo dokonale utesniť ucho proti úniku zvuku do okolia. Slúchadlo sa skladá z najmodernejšieho citlivého prijímača (cievky), stabilného mikro reproduktora s veľmi jasným a čistým zvukom s minimalizovaným šumom.

spionazne sluchadlo

Slúchadlo si jednoducho vložíte do sluchového kanála vo vašom uchu. Na slúchadle je pripevnený priesvitný háčik,  pomocou ktorého si slúchadlo z ucha rovnako ľahko vyberiete. Pre ešte ľahšiu manipuláciu so slúchadlom ponúkame v našom e-shope magnetickú pinzetu. Súčasťou balenia je batéria s výdržou do 7 hodín.  

Spy slúchadlo

Vlastnosti spy slúchadla

plus Profesionálne prevedenie, výborná kvalita zvuku
plus Ergonomický tvar, pohodlná manipulácia
plus Batéria: 1,55 V (337 SR 416SW) Výdrž batérie do 7 hodín
plus Rozmery: 13x6mm
plus Pracovná frekvencia: všetky frekvencie
plus Bluetooth spojenie s mobilnými zariadeniami.
plus Jednoduché ovládanie a prijímanie hovorov.
plus Podpora handsfree pre obojstrannú komunikáciu.
plus Možnosť spustenia nahrávky priamo z vášho telefónu - na prehratie MP3 súborov.
plus Doba hovoru na jedno nabitie je až 12 hodín, v pohotovosti az 130 hodín.
plus Bluetooth slučka obsahuje vstavanú lítiovú batériu 700mAh
plus Bluetooth slučka obsahuje 5W zosilňovač
plus Integrovaný mikrofón

Spy slúchadlo porovnávacia tabuľka

Balenie setu obsahuje:

 • Mikro pinhole kamera
 • Li-on Batéria
 • USB kábel pre napájanie
 • Software na CD
 • Manuál ku kamere
 • Najnovšie spy slúchadlo
 • Mikrofón
 • Bluetooth slučka 5W na zavesenie na krk
 • USB kábel
 • Napájací adaptér
 • Manuál k slúchadlu

Komentáre

Ďalšie produkty