Veho Pebble Verto 3700mAh - prenosná batéria

Kód tovaru: 11-133 Mám otázku
Výrobca /
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 41,67 €
Cena s DPH 50,00 €
- +

Popis produktu Veho Pebble Verto 3700mAh - prenosná batéria

Veho Pebble Verto 3700mAh prenosná batéria a nabíjačka pre iPod, iPhone, mobilné telefóny, MP3 prehrávače, GPS zariadenia, kamery a iné. Veho Pebble Verto je výkonná nabíjačka a externá batéria dodávaná spolu so 4 rôznymi koncovkami pre najpopulárnejšie mobily, ako sú Samsung, iPhone, Blackberry, Sony, Nokia a mnoho ďaľších. Verto dokáže nabíjať aj Vaše kamery a fotoaparáty, čo sa hodí obzvlášť na dovolenkách, alebo na výletoch do prírody, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. Vďaka kapacite batérie až 3700mAh nabije batériu bežného smartfónu viac ako 2x.


Pebble Verto Externá batéria

Veho Pebble Verto je ideálny pre festivaly , táborenie, výlety, cestovanie do zahraničia, alebo ako núdzový napájací zdroj pre rušné dni, kedy  bežná batéria vo Vašom zariadení jednoducho nedokáže držať krok s Vašimi nárokmy. Pebble Verto bude nabíjať takmer akékoľvek prenosné zariadenie s konektormi mini USB/ micro USB a s rozmermi o málo väčšími ako je kreditná karta, ho jednoducho zmestíte do vrecka nohavíc a je tak dokonale prenosný. Zariadenie sa dobíja jednoducho za pomoci USB kábla, či už cez Vaše PC, alebo z elektrickej zásuvky.

Kľúčové vlastnosti :

- Môžete nabíjať najpopulárnejší mobilné zariadenia , vrátane smartfónov aku sú Blackberry, Samsung, Nokia, Sony a iné...
- Miniatúrna veľkosť kreditnej karty, prenosný dizajn s priloženým neoprénovým puzdrom . Ideálne pre kabelky alebo vrecká ( 65mm X 90mm X 14mm )
- Režim automatického vypnutia, ochrana proti skratu, prepätia
- Výkonná 3700mAh prenosná nabíjačka
- Viac než 2 nabitia bežného smartfónu

Špecifikácia:

Rozmery zariadenia: 65mm X 90mm X 14mm
Vstupné napätie: 5V/1000mAh
Výstupné napätie: 5V/1000mAh
Kapacita batérie: 3700 mAh
Hmotnosť: 92,6 g

Obsah balenia:

- Veho Pebble Verto Grey
- 4 nabíjacie konektory
- USB nabíjací kábel
- Neoprenové puzdro
 

Komentáre

Ďalšie produkty