Vreckový prekladač do 72 jazykov a foto DOSMONO T2

Kód tovaru: 70-011 Mám otázku
Výrobca DOSMONO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 266,67 €
Cena s DPH 320,00 €
- +

Popis produktu Vreckový prekladač do 72 jazykov a foto DOSMONO T2

Vreckový prekladač do 72 jazykov + Foto Dosmono T2 s Bluetooth/ WiFi  a 4G pripojením, s veľkým 3.7" farebným displejom dokáže prekladať reč aj fotografie. Smart prekladač odfotených textov do 28 jazykov. Elektronický hlasový prekladač je vybavený fotoaparátom a dotykovým 3.7" displejom. Vreckový translator​ zvládne hlasový preklad v 72 jazykoch (vrátane slovenčiny a češtiny) a v 28 jazykoch sa vie postarať aj o preklad textu (cez odfotené obrázky). Jedná sa o multifunkčné zariadenie s elektronickým obojsmerným prekladateľom, ktorý obsahuje okrem iného funkciu "press to talk" (stlač a rozprávaj na báze vysielačky), cestovateľského sprievodcu, Bluetooth WiFi pripojenie, 4G sieť cez vloženú SIM kartu a mnohé iné doplnkové funkcie. Môžete začať prekladať konverzácie s cudzincami a všetko to čo potrebujete. Už žiadny tlmočník alebo sprievodca na dovolenkách, plne Vám postačí tento elektronický prekladač hlasu online.

Veľký plnofarebný 3.7" dotykový displej poskytuje komfortné ovládanie jednotlivých funkcií zariadenia. Hlasový prekladač má v sebe zabudovanú 13 Mpx zadnú kameru pre zachytávanie nielen kvalitných záberov, ale aj na snímanie textov v cudzom jazyku, ktoré následne prekladač preloži do Vami uvedeného jazyka.

Pre preklady odfotených viet a textov je podporovaných týchto 28 jazykov: Čínština (mandarínčina), Angličtina (Spojené štáty), Arabčina, Dánčina (Dánsko), Nemčina (Nemecko), Španielčina (Španielsko), Fínština (Fínsko), Taliančina (Taliansko), Poľština (Poľsko), Portugalčina (Portugalsko), Švédčina (Švédsko), Indonézština (Indonézia), Čeština (Česko), Filipínština (Filipíny), Chorvátčina (Chorvátsko), Islandščina (Island), Maďarčina (Maďarsko), Vietnamčina (Vietnam), Turečtina (Turecko), Gréčtina (Grécko), Bulharčina (Bulharsko), Ukrajinčina (Ukrajina), Hebrejčina, Thajština (Thajsko), Francúzština (Francúzsko), Japončina (Japonsko), Kórejčina (Južná Kórea), Ruština (Rusko). 

Najlepší prekladač pre online preklady viet a textov - Dosmono T2.  

Vreckový prekladač - Smart translator DOSMONO T2

prekladač dosmono

Nebráňte sa už viac spoznávaniu nových krajín kvôli jazykovej bariére, komunikáciu ponechajte na inovatívny prekladač 

 
Revolučný online prekladač je vhodný pre každodenné používanie v živote i práci vďaka svojmu praktickému a ľahkému dizajnu v kvalitnom prevedení. Pomocou špičkovej technológie hlasového prekladu na svete a pomocou cloud služby prekladu spoločnosti Microsoft Azure, je miera rozpoznania prekladu až 97%. S podporou 72 jazykov a sa stanú Vaše cestovateľské limity neobmedzené a už viac sa nebudete brániť spoznávaniu zahraničných krajín z dôvodu jazykovej bariéry
dosmono t2

Prekladateľ nasnímaných textov

Rukopisy, dokumenty, logá, nápisy - to všetko prekladač bez problémov preloží. Stačí nasnímať text, ktorý si želáte preložiť a na displeji sa Vám zobrazí preklad do Vami požadovaného jazyka

prekladač reči a fotiek

Cestovateľský sprievodca

V zariadení je k dispozícií funkcia sprievodca s ktorým sa nestratíte v žiadnej krajine. Poskytne Vám dostatok informácií o navštívenej krajine aby ste sa oboznámili s miestnou históriou, geografiou, podnebím, kultúrou, jedlom a podobne. 
Taktiež Vám odporučí tipy na výlety, športové aktivity alebo turistické trasy. V zariadení nájdete aj kalkulačku na prepočet peňažných mien a rôznych merných hodnôt

prekladač reči

Globálna jazyková komunikácia

Na základe globálneho signálu 4G siete môžete vytvoriť skupinu pre komunikáciu medzi používateľmi prekladačov DOSMONO. Vygenerujete komunikačný kód pre vytvorenie súkromnej skupiny a môžete komunikovať s Vašimi priateľmi alebo obchodnými partnermi. 
K dispozícií je možnosť vytvorenia až 6 kanálov aby ste mohli komunikovať s viacerými používateľmi v ich jazykoch počas obchodného rokovania, cestovania a podobne

tlmočník fotiek

Digitálny tlmočník podporuje 4G sieť - SIM kartu

V zadnej časti zariadenie pomocou pribalenej pinzety vysuniete držiak pre Nano SIM kartu. 
Následne vložíte SIM kartu so zlatým čipom nadol do držiaka a opätovne vsuniete do zariadenia

wifi prekladač

Extra dlhá výdrž batérie v pohotovostnom režime

Integrovaná batéria prekladača o veľkosti 3 300 mAh sa nabije za približne 3 hodiny a následne zabezpečí pracovný čas na 8 - 10 hodín, v pohotovostnom režime je to až do 72 hodín ( 3 dni)

Integrovaný systém prekladača v online móde podporuje 72 jazykov

 Angličtina, Činština, Arabčina, Dánština, Nemčina, Španielčina, Austrálčina, Francúzština, Taliančina, Japončina, Kórejčina, Portugalčina, Ruština, Vietnamčina, Thajský jazyk a mnohé iné. 

tlmočník reči

Vlastnosti:

PLUS Podpora 72 jazykov pre hlasový preklad
PLUS Podpora 28 jazykov pre preklad textov a obrázkov
PLUS Dotykový 3.7" displej 
PLUS Pripojenie Bluetooth, WiFi a 4G siete 
PLUS Audio výstup 3.5 mm
PLUS Fotografický prekladač
PLUS Cestovateľský sprievodca 
PLUS Funkcia vysielačky medzi prekladačmi

 

Špecifikácie:

Model: T2
Displej: 3.7" TFT LCD dotykový
Rozlíšenie displeja: 800 x 480
Operačný systém: Android
Sieťové nastavenia: Bluetooth/ WiFi/ 4G
Podpora jazykov: 72 pre hlasový preklad
Audio výstup: 3.5 mm slúchadlá
Podporované formáty: WAV, MP3, TXT
Ram: 1GB
Pamäť: 16GB
Zadná kamera: 13 Mpx
Batéria: 3300 mAh
Pracovný čas: do 3 dni
Dobíjanie: micro USB
Farba: Čierna, Oranžová
Rozmery: 128 mm (dĺžka) x 60 mm (šírka) x 14 mm (hrúbka)
Hmotnosť: 144 g

 

 

Obsah balenia:

1x Multifunkčný prekladač
1x Micro USB kábel
1x Pinzeta
1x Užívateľský manuál 

Komentáre

Ďalšie produkty