Vysoko citlivý špionážny audio prístroj na odpočúvanie

Kód tovaru: 09-001 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 58,33 €
Cena s DPH 70,00 €
- +

Popis produktu Vysoko citlivý špionážny audio prístroj na odpočúvanie

Vysoko citlivý špionážny audio prístroj na odpočúvanie aj cez steny. S touto spy plošticou sa stane špionážne odpočúvanie viac zábavné a produktívne. Jednoduché a účinné špionážne odpočúvacie zariadenie, s týmto audio špionážnym odpočúvacím zariadením môžete počuť konverzácie cez steny a iné prekážky.


Takže ako to funguje? Jednoduché! Zapnete odpočúvacie zariadenie, vložiť slúchadlá, a potom priložiť na stenu a počúvať, čo sa hovorí.

Tento odpočúvací prístroj funguje na báze zvýraznenia vibrácie zvuku. Keď ľudia hovoria v izbe ich hlasy sú na určitom vlnovom pásme, a podľa toho, ako hlasno hovoria, a podla vlnenia na krátke či dlhé vzdialenosti, je toto vlnové pásmo zachytávané a zosilnené týmto zariadením.

Špionážne odpočúvacie zariadenie  na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť v našom e-shope.

spy odpocuvacie zariadenie

Senzor zachytáva vibrácie od stien, stropu a podlahy a zosilňuje ich takže môžete počúvať čo sa hovorí. Ak je vlnový rozsah nízky, čo znamená ľudia hovoria potichšie, potom môžete použiť volume control, ktorý sa nachádza na zadnej strane tohto prístroja, pre nastavenie hlasitosti a zvýšiť senzor zosilnenia.

Nikto v skutočnosti nehovorí pravdu priamo do vašej tváre. Tak prečo nezistiť pravdu! A budete sa diviť, čo ľudia môžu povedať, keď nie Ste okolo. ;-). Takže, nech ste v hoteli, vo svojom ​​byte, alebo len vo vedľajšej miestnosti, budete vedieť, čo sa hovorí.

Odpočúvacie zariadenie inšpektora Gadgeta je vysoko citlivý špionážny prístroj a malo by byť používané s vysokou opatrnosťou.

Špecifikácia produktu

 • Hlavná funkcia: Špionážna ploštica na odpočúvanie
 • Farba: Strieborná
 • Parametre:
  - 3.5mm Jack na slúchatka
  - USB Konektor
  - Sensor
  - ON/OFF tlačítko
 • Napájanie: Zabudovaná Líthiová batéria
 • Rozmery: Dlžka:43 x Diameter:36 (mm)

Použitie

 • Pracuje dobre na drevených stenách, dverách, oknách, kovových platniach. Vysoko citlivé, nastavte citlivosť pomaly aby nedošlo k poškodeniu sluchu.

Balenie obsahuje

 1. Špionážne odpočúvacie zariadenie
 2. Slúchatka
 3. USB Kábel
 4. Napájanie (110-220V)
 5. Manuál

 

Komentáre

Ďalšie produkty