Wifi kamera v budíku so vzdialeným monitorovaním a odposluchom

Kód tovaru: 10-088 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 132,50 €
Cena s DPH 159,00 €
- +

Popis produktu Wifi kamera v budíku so vzdialeným monitorovaním a odposluchom

Wifi kamera v budíku so vzdialeným monitorovaním a s odposluchom a iné špionážne kamery na predaj online – výhodná cena. Sme špecialisti vo svete kamier.  Wifi kamera predstavuje ideálne riešenie pre dlhodobé a nepozorované monitorovanie. Zaznamenáva video v reálnom čase s rozlíšením 1280x720P pri snímkovej frekvencii 30 fps. 

Objektív 1/4 CMOS má pozorovací uhol až 160 ° čo mu zaručuje monitorovanie rozsiahleho priestoru. Kamera má aj nočné IR LED videnie čo vám umožní sledovanie obrazu aj v úplnej tme.  Video sa ukladá na externú mikro SD/TF kartu do maximálnej kapacity 32 GB. Budík s kamerou je napájaný  4000 mAh lítiovou batériou ktorá vydrží nahrávanie videa do 6 hodín. Môžete využiť aj funkciu permanentného napájania zo siete prostredníctvom USB adaptéra čím umožníte nepretržité nahrávanie 24/7.

wifi budík kamera full hd

Kamera v budíku má aj funkciu detekcie pohybu čím ušetríte miesto na karte pretože kamera bude v pohotovostnom režime a spustí nahrávanie len pri pohybe. Dátový tok nahrávania videa je 1 GB za hodinu. Prostredníctvom WiFi pripojenia môžete budík s kamerou prepojiť s mobilným telefónom tabletom alebo PC stačí si len stiahnuť aplikáciu CAMWF ktorá podporuje operačný systém Android aj iOS alebo na priloženom inštalačnom CD nájdete softvér pre PC.  Môžete tak nahrávať a sledovať prenos videa cez WiFi v reálnom čase.

full hd budik kamera

Budík má vstavaný reproduktor a mikrofón, ktorý v spojení s aplikáciou môžete využiť na diaľkový odposluch. Čiže budete počuť všetko čo sa okolo budíka deje a reproduktor využijete na diaľkovú komunikáciu. V aplikácií je možné nastaviť aj konkrétny časový interval, kedy má kamera sputiť nahrávanie alebo fotenie. Tento budík je vhodný aj pre ľudí, ktorý sú menej technicky zdatný. Pretože jeho konfigurácia a pripojenie na wifi router je veľmi jednoduché (podobné ako pripojenie mobilu k wifi sieti). Po takomto pripojení na lokálny wifi router sa môžete na kameru pripojiť z ktoréhokoľvek miesta na svete, kde je k dispozícií internet.
 

Mobilná aplikácia


Vlastnosti:

  • Kamera ukrytá v budíku
  • WiFi prenos obrazu v reálnom čase
  • Možnosť trvalého napájania zo siete
  • Funkcia detekcie pohybu
  • Nočné IR LED videnie v úplnej tme

Špecifikácie:

Obrazový snímač: HD 1280x720p
Objektív: 1/4 CMOS
Snímkovanie: 30 fps
Formát: MP4
Kompresný formáty: H.264 Dual-stream
Pamäťová karta: Micro SD/TF karta do max. 32 GB
Napájanie:  4000mAh lítiová batéria
Bezdrôtové pripojenie: IEEE802.11
Wireless Mode: AP / STA

 

Obsah balenia:

1x Budík s WiFi kamerou
1x USB kábel
1x Napájací adaptér
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty