FULL HD kamera v tvare športového náramku s hodinami a WiFi

Kód tovaru: 10-148 Mám otázku
nové FULL HD kamera v tvare športového náramku s hodinami a WiFi
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 91,67 €
Cena s DPH 110,00 €
- +

Popis produktu FULL HD kamera v tvare športového náramku s hodinami a WiFi

FULL HD kamera v tvare športového náramku s hodinami a WiFi je nenápadná špionážna kamera, ktorá zachytí dôležité udalosti počas Vášho športovania. Ide o nenápadný náramok v gumovom prevedení, ktorý nie len skvele vyzerá, ale zároveň výborne funguje, nakoľko v sebe skrýva vysoko kvalitnú HD kameru a mikrofón

Pomocou špičkovej kamery môžete nahrávať videá so zvukom v rozlíšení 1920 x 1080 pri 30 snímkoch za sekundu a taktiež aj vytvárať fotografie s rozlíšením až 2560 x 1440. Všetky záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorá je podporovaná do veľkosti až 32 GB. Bez problémov zachytíte všetko dôležite vo vysokej kvalite ako napr. rozhovory, stretnutia, športové aktivity, udalosti a iné životné situácie, nakoľko kameru budete mať vždy po ruke a to doslova. Komfortný gumový náramok je nastaviteľný aby vyhovoval väčšine zápästiam, preto sa nemusíte obávať, že by Vám nesedel. Veľmi jednoducho ho môžete spárovať s Vaším smartphonom cez wifi sieť.

šporotvý náramok s kamerou full hd

 

 

Použitie náramku je veľmi jednoduché, len za pomoci príslušných tlačidiel na boku displeja bez žiadneho zbytočného softvéru. Náramok disponuje dobíjateľnou integrovanou batériou o kapacite 350 mAh, ktorú je možné dobíjať pomocou pribaleného USB kábla. Určite ste neraz zažili situáciu, že ste si šli zabehať a nebrali ste si telefón aby Vám prekážal, ale počas behu ste natrafili na situáciu, ktorú ste si chceli zaznamenať, avšak nemali ste čím. Tento krát sa to už nemusí opakovať, nakoľko športový náramok s kamerou Vám ničím nebude brániť pri športovej aktivite a v prípade potreby zachytí všetko dôležité formou videa alebo fotografie. 

full hd kamera v naramku s wifi

 

Vlastnosti: 

Nahrávanie Full HD videa so zvukom
Podpora WiFi a možnosť spárovať so smartfónom

 

Špecifikácie:

Funkcie: Čas, snímanie videa/foto
Kamera: CMOS 
Rozlíšenie videa: Full HD 1920 x 1080 30 fps
Rozlíšenie fotografie: 2560 x 1440
Pamäť: podpora Micro SD max do 32 GB
Batéria: lítiová batéria 350 mAh
Napájanie: DC-5V
Pripojenie: micro USB
Podpora systému: Windows, Mac, Linux

 

Obsah Balenia:

1x Športový náramok s kamerou
1x USB kábel 
1x Užívateľský manuál

Komentáre

Ďalšie produkty