FULL HD kamera vo vodotesných slnečných okuliaroch s 16GB pamäť

Kód tovaru: 10-138 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 116,67 €
Cena s DPH 140,00 €
- +

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu FULL HD kamera vo vodotesných slnečných okuliaroch s 16GB pamäť

FULL HD kamera vo vodotesných slnečných okuliaroch s 16GB pamäťou a UV filtrom  sa jednoducho ovláda, preto je možné okuliare využiť pri rôznych aktivitách na tie najlepšie zábery. Nahrajte si nezabudnuteľné chvíle z dovolenky priamo z pohľadu Vašich očí, úplne nepozorovane a bez komplikácií. Zabudovaná HD kamera s kvalitným snímačom CMOS s 5 Mpx je schopná nahrávať videá v rozlíšení 1920 x 1080 pri 30-tich snímkach za sekundu spolu so zvukom vo vysokej kvalite. Taktiež môžete pomocou okuliarov aj fotografovať a zachytiť tak zaujímavé situácie alebo zábery.

okuliare s kamerou FULL HD vodotesne

Všetky zaznamenané dáta ako videá a fotografie sa ukladajú na vnútornú integrovanú pamäť o veľkosti 16 GB, vďaka čomu okuliare môžu slúžiť aj ako prenosné úložisko. Zapnutie okuliarov a nahrávanie sa spúšťa pomocou tlačidla na pravej strane slnečných okuliarov v spodnej časti rámika. Z vnútornej strany okuliarov sa nachádza svetelný červený indikátor, ktorý Vás informuje blikaním spolu s vibrovaním rámika o aktuálnom stave okuliarov. K okuliarom je pribalený USB konektor pomocou ktorého si môžete okuliare nabiť alebo si stiahnuť videá a fotografie priamo do Vášho počítača. Okuliare na plné nabitie integrovanej batérie dokážu nahrávať video nepretržite cca 1 hodinu. 

Štýlové okuliare okrem funkcie kamery plnia aj plnohodnotnú funkciu slnečných okuliarov, nakoľko sú vyrobené zo skla s UV filtrom 400. Preto Vaše oči budú počas nosenia okuliarov chránené pred škodlivým UV žiarením zo slnka. K tomu všetkému sú okuliare aj vodotesné a preto im nebudú robiť problém ani nepriaznivé podmienky ako dážď, sneženie a podobne. Tieto exkluzívne slnečné okuliare nájdu svoje využitie pri rôznych športových aktivitách ako behanie, windsurfing, rybolov, cyklistika alebo aj pre úplne bežné nosenie vrámci dňa.  

 

Vlastnosti: 

Nahrávanie Full HD videa so zvukom
Fotografovanie
UV Filter 400
Štýlový a moderný dizajn okuliarov
Vodotesné prevedenie

 

Špecifikácie:

Funkcie: Video, fotografovanie
Kamera: 5 Mpx CMOS + 63° široký uhol
Rozlíšenie videa: Full HD 1080P 1920*1080 30 fps
Rozlíšenie fotky: 1980*1080
Formát komprimovania: H264
Formát video súboru: MOV
Formát foto súboru: JPEG
Pamäť: interná pamäť 16 GB
UV Filter: 400
Vodotesný stupeň: IP66
Rozmery: 15,5 cm (š) x 4,8 cm (v) x 17,5 cm (h) 
Hmotnosť: 55 g
Batéria: lítiová batéria 480 mAh
Záznam videa: do 2 hodín

 

Obsah Balenia:

1x Štýlové okuliare s HD kamerou
1x Prenosné puzdro
1x Čistiaca handrička
1x USB kábel 
1x Užívateľský manuál

Komentáre

Ďalšie produkty