Mini Spy HD kamera s magnetickým držiakom

Kód tovaru: 10-165 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 100,00 €
Cena s DPH 120,00 €
- +

Popis produktu Mini Spy HD kamera s magnetickým držiakom

Mini Spy HD 1920x1080 kamera s magnetickým držiakom s podporou micro SD karty do maximálnej kapacity 128GB a až 20 hodín nepretržitého záznamu. Okrúhla mini Full HD kamera WiFi s otočným magnetickým kĺbom, vďaka ktorému môžete nastaviť uhol snímania podľa Vašej potreby. Rozmery miniatúrnej kamery sú len 4 cm x 2,5 cm a jej váha 29g. Kamera je vhodná na nepozorované sledovanie činností v miestnosti alebo ako bezpečnostný prvok v kancelárií, domácnosti a podobne. V balení nájdete držiak s otočným kĺbom a magnetom na ktorý ľahko upevníte kameru a z druhej strany držiaka je lepiaca plocha, vďaka ktorej môžete umiestniť kameru priam kamkoľvek pre kvalitné video zábery. 

Má vstavanú dobíjateľnú batériu, ktorá vydrží nahrávať Full HD zábery až do 2 hodín. Vďaka tejto batérii sa jedná o bezdrôtovú a kompaktnú mini kameru, ktorú neobmedzujú žiadne dodatočné napájacie káble. Dokáže nahrávať zábery vo vysokom rozlíšení 1920 x 1080. Kamera podporuje micro SD karty do maximálnej kapacity 128GB a tak môže nahrávať až 20 hodín nepretržitého záznamu. Vďaka pripojeniu WiFi si môžete kameru spárovať s mobilným telefónom cez voľne dostupnú aplikáciu "BVCAM" (iOS, Android) cez ktorú môžete sledovať snímané zábery z kamery v reálnom čase a nastavovať rôzne funkcie kamery. 

spy mini wifi okruhla kamera

Samozrejme, keď chcete nahrávať viac ako 2 hodiny, musíte kameru pripojiť na Power Bank (prenosnú batériu) alebo priamo na elektrinu cez AC adaptér (nie je súčasťou balenia) cez USB kábel, pomocou ktorého si môžete zachytené záznamy kopírovať do Vášho počítača. Kamera nájde svoje využitie pri nahrávaní obchodných rokovaní, dôležitých stretnutí a to bez povšimnutia okolia vďaka jej nenápadnému čiernemu prevedeniu.

 

Vlastnosti:
 
Vysoko kvalitné zábery Full HD1080p
Kompaktný a ľahko prenosný dizajn
Pripojenie WiFi 
Kvalitné spracovanie
Otočný magnetický kĺb

 

Špecifikácie:
 
Video formát: AVI
Rozlíšenie videa pomer: 1920x1080p
Video snímacia frekvencia: 30 fps
Typ rozhrania: Mini USB
Pamäťové médium: TF karta do max 128 GB
Typ batérie: lítium polymérová
Kapacita batérie: 3000 mAh
Nabíjacie napätie: DC 5V
Rozmery: 4 cm (priemer) x 2,5 cm (hĺbka)
Hmotnosť: 29g
 

Balenie obsahuje:
 
1 x Okrúhla mini Full HD kamera
1 x USB kábel
1 x USB so softvérom
1 x Magnetický otočný kĺb
1 x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty