SIM karta na 2 roky pre prekladač LANGIE pre 70 krajín

Kód tovaru: 70-012 Mám otázku
Výrobca LANGIE
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 33,33 €
Cena s DPH 40,00 €
- +

Popis produktu SIM karta na 2 roky pre prekladač LANGIE pre 70 krajín

Dátová SIM karta na 2 roky pre prekladač značky LANGIE, platí neobmedzene v 70 štátoch po celom svete - najlepsí spôsob tlmočenia. Pracuje s prekladačom značky LANGIE. 

NEOBMEDZENÝ PREKLAD NA 2 ROKY v 70 krajinách sveta v najvyššej možnej rýchlosti dátového pripojenia!!! Cez túto unikátnu SIM kartu máte k dispozícii neobmedzený preklad (alternatíva pre offline preklad), všade tam kde je k dispozícii 3G/4G signál. Už teda nemusíte hľadať dostupnú wifi sieť či párovať prekladač s mobilom, LANGIE bude pracovať úplne samostatne.  Langie sa automaticky spáruje s daným operátorom v krajine, v ktorej sa nachádzate a vy už len začnete prekladať.

2-ročná SIM karta
SIM karta je uzamknutá len pre použitie v prekladači LANGIE a je predplatená na 2 roky a nevyžaduje žiadnu zmluvu či iné dodatočné poplatky. (Funguje iba pre funkciu hlasového prekladu), funkcia vytvorenia prístupového bodu - Hotspot, vyhľádavanie obrázkov, jazykový klub, skupinový prekladač či telefonovania nie je pri tejto SIM karte podporovaná). Platnosť SIM karty vyprší po 2 rokoch a novú SIM kartu si môžete zakúpiť resp. predlžiť platnosť Vašej SIM karty priamo u nás. Funkcia uskutočnenia hlasového hovoru cez SIM nie je podporovaná.

Dátum aktivácie
Posledný dátum aktivácie je vytlačený na obale SIM karty. Ak kartu SIM neaktivujete pred týmto dátumom, aktivuje sa automaticky a od toho dátumu sa začnú počítať 2 roky platnosti hlasového prekladu.

Podmienky používania
2-ročná uzamknutá SIM karta by sa mala používať iba na každodennú osobnú a pravidelnú komunikáciu medzi ľuďmi, ale nie na prenos väčších dát. Ak potrebujete využiť funkciu vyhľadávania obrázkov či skupinového prekladača, jazykového klubu prosím využite pripojenie pomocou WiFi. 

Akékoľvek iné použitie karty než na aké je vytvorená, spôsobí zablokovanie karty SIM.
SIM kartu je možné používať iba s vaším zariadením LANGIE a nie na iné účely

Skontrolujte dátum skončenia platnosti
Ak chcete skontrolovať dátum skončenia platnosti uzamknutej SIM karty, prejdite na nastavenia a kliknite na Langie SIM.

langie sim karta

Zoznam podporovaných krajín:
Anglicko, Argentína, Austrália, Bangladéš, Belgicko, Brazília, Bulharsko, Kambodža, Kanada, Čile, Čína, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Ghana, Grécko, Hong Kong, Maďarsko, Island, India, Indonézia, Írsko, Izrael, Taliansko, Japonsko, Laos, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Macau, Malajzia, Malta, Mexiko, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Panama, Peru, Filipíny, Poľsko, Portugalsko, Katar, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Saudská arábia, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Južná Afrika, Južná Kórea, Španielsko, Srí Lanka, Švédsko, Švajčiarsko, Taiwan, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Spojené arabské emiráty, USA, Vatikán, Vietnam.

Komentáre

Ďalšie produkty