ATOM smart kamera 360° + auto monitoring + detekcia tváre

Kód tovaru: 52-005 Mám otázku
Výrobca Amaryllo
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 207,50 €
Cena s DPH 249,00 € 330,00 €
- +

Popis produktu ATOM smart kamera 360° + auto monitoring + detekcia tváre

ATOM smart kamera s uhlom pohľadu 360° s automatickým monitoringom človeka a detekciou tváre - CES ocenenie Inovácie. Je vhodná ako domáca bezpečnostná kamera, baby monitor alebo interaktívna PET kamera pre Vaše domáce zvieratá. Má vstavané obojsmerné audio a prenos videa je vo Full HD kvalite. Funkcia detekcie tváre umožní kamere rozoznávať ľudskú tvár. Pri spustení alarmu odošle kamera upozornenie s fotografiou pri detekovaní pohybu. Následne sa kamera snaží detekovať aj tvár a akonáhle sa jej to podarí odošle aj snímku tváre človeka. 

Zariadenie detekuje iba ľudskú tvár. Nereaguje na zvieratá alebo iné neživé veci.  Detekcia pohybu je podporená aj funkciou sledovania osoby, alebo osôb v zornom uhle kamery. Servomotorček umožní kamere automatické otáčanie a sledovanie pohybu detekovanej osoby. Následne môžete spustiť Live videoprenos a komunikovať s osobou cez obojsmerné audio, aby ste zistili čo sa stalo. Kamera má funkciu detekcie pohybu a sledovanie detekovaného do vzdialenosti 12 m.

Jedná sa skutočne o špičkovú smart kameru, ktorá získala významné ocenenie CES v oblasti inovácií na trhu digitálnych kamier.

atom smart kamera

Kamera disponuje IR nočným videním do vzdialenosti 5m, PIR pohybovým senzorom a dvomi zvukovými senzormi. Pri live prenose môžete využiť aj 4x digitálny zoom. Ide o samoinštalačný bezpečnostný systém, ktorý je určený pre interiérové použitie. IP kamera je vhodná hlavne do domácnosti na monitorovanie domu, bytu, detí aj domácich zvierat, ale dá sa využiť aj v kancelárii a na každom inom mieste, kde chcete mať prehľad o tom čo sa deje. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Po stiahnutí  aplikácie Amaryllo s podporou operačného systému Android aj IOS cez Googleplay vás prevedie celou inštaláciou IP kamery. 

Aplikácia obsahuje rôzne nastavenia senzorov vďaka čomu si nastavíte IP kameru podľa svojej potreby. Pomocou aplikácie sa zariadenie spáruje s WiFi routerom a bezpečnostný systém je aktívny. Kamera si pamätá až 4 rôzne WiFi siete, preto nieje problém prenášať ju a meniť miesto využitia. V aplikácii je možné pripojiť aj ďalšie kamery od spoločnosti Amaryllo. Môžete tak mať pokryté viaceré miestnosti a prepínať medzi kamerami.

detekcia tvare

Kompletná komunikácia prebieha cez nepreniknuteľné 256 bitové šifrovanie. Kvalita, bezpečnosť a rýchlosť prenosu videa a zvuku je preto na tej najvyššej úrovni. Prostredníctvom aplikácie sledujete Live prenos s kamery vo Full HD rozlíšení 1920x1080. Pri narušení audio senzoru, alebo pohybového senzoru spustí kamera prenikavý alarm a dostanete textové a obrazové upozornenie cez aplikáciu na váš mobilný telefón. Môžete zahájiť Live prenos, aby ste videli čo sa deje. Po nastavení sa videozáznam, alebo fotografie môžu ukladať na pamäťovú kartu až do 32GB. Obojsmerné audio vám umožňuje komunikovať na diaľku. Kamera má vstavaný motorček, ktorý jej umožňuje pohyb o 360° čo vám umožní sledovať celú miestnosť v ktorej je kamera nainštalovaná. Voliteľnou funkciou zlepšujúce kvalitu obrazu je kompenzácia protisvetla. 

bezpecnostna ip kamera

Domáca IP bezpečnostná kamera je trvalo napájaná cez mikro USB a AC/DC adaptér. Spotreba energie je minimálna len 2A/5V čo vám umožňuje v prípade potreby napájať ju na miestach kde nemáte prístup k elektrickej sieti cez powerbank. Pomocou držiaka ju môžete inštalovať na rôzne povrchy, alebo ju mať volne položenú na nábytku. Spoločnosť Amaryllo poskytuje ku kamere aj možnosť nastavenia externého úložiska na jej serveroch. Ponúka bezplatnú službu 3 dňového uchovávania alarmových videí. Pri každom alarme na externé úložisko zaznamená 10 sekundové video. To stačí na to aby ste zistili čo sa stalo a mali video dôkaz. 

Amaryllo tiež poskytuje možnosť aktivovania si služby 30 dňového alebo 365 dňového servisu, ktorý poskytuje externý úložný priestor na svojich serveroch pre vaše videá a fotografie. Súčasťou balíčka sú aj ďalšie funkcie. Balík si môžete odskúšať v 30 dňovej skúšobnej verzii. Aktivovanie služby je možné v štyroch jednoduchých krokoch pomocou priloženého návodu a QR kódu. Táto služba poskytovaná spoločnosťou Amaryllo je spoplatnená. Google poskytuje bezplatné úložné miesto 15GB a môžete sa naň pripojiť cez aplikáciu a váš google účet. 

full hd kamera

Vlastnosti:

WiFi bezpečnostná IP kamera s IR nočným videním
Funkcia detekcie tváre a sledovanie detekovanej osoby
PIR pohybový a 2x zvukový senzor s obojsmerným audio prenosom
Využitie mikroSD kart až do 32GB
Detekcia pohybu a sledovanie detekovaného do vzdialenosti 12m
Odosielanie upozornení o narušení na váš mobil

Špecifikácie:

Snímač obrazu: 1/2,7" CMOS
Rozlíšenie: Full HD 1920x1080 30fps, 720P, 480P, 360P
Digital zoom: 4x
Uhol záberu prostredníctvom otáčania kamery: 360°
Video kompresia: H.264, MJPEG
Pamäť: mikroSD karty do 32GB
Zabezpečenie videa: 256 bit šifrovanie
Sieťové protokoly: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofón: áno
Funkcia detekcie tváre: áno (sledovanie detekovanej osoby + databáza tvárí)
Pohybový senzor:  PIR pohybový senzor
Zvukový senzor: 2x zvukový senzor
Audio: vstavaný obojsmerný mikrofón
Odosielanie upozornení do zariadenia, text a obrázky : áno
Nočné IR videnie:  8x IR LED
Napájanie: 2A/5V sieťový zdroj s USB pripojením
Náhradný zdroj: možnosť pripojenia na powerbank
Operačný systém: iOS 7 a novší, Android 4.1 a novší
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Rozmery: 90x90x100 mm
Prevádzková teplota: 0-35°C
Hmotnosť: 250g


Obsah balenia:

1x Domáca IP bezpečnostná kamera
1x Mikro USB kábel
1x AC/DC adaptér
1x Manuál 

Komentáre

Ďalšie produkty