Špionážne okuliare s FULL HD kamerou na diaľkové ovládanie

Kód tovaru: 10-170 Mám otázku
nové Špionážne okuliare s FULL HD kamerou na diaľkové ovládanie
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 141,67 €
Cena s DPH 170,00 €
- +

Popis produktu Špionážne okuliare s FULL HD kamerou na diaľkové ovládanie

Elegantné špionážne okuliare na diaľkové ovládanie s FULL HD kamerou 1920x1080P pri 30 fps, pre dokonale nenápadné nahrávanie video záznamov so zvukom. Full HD kamera je dokonale schovaná v ráme okuliarov aby nevzbudili akékoľvek podozrenie okolia, teda žiadne viditeľný objektív. Kamera sníma cez jednosmerne priehľadný plast čo jej zaručuje utajenie a nie je viditeľná voľným okom ani pod žiadnym uhlom, alebo v protisvetle. Snímaný obraz kamerou sa zachytáva vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 pri 30 fps aj so zvukom. Ovládanie je úplne jednoduché, pomocou dotykovej plochy na ráme okuliarov, alebo pomocou pribaleného diaľkového ovládača, vďaka čomu sa nemusíte vôbec dotýkať okuliarov pri ich používaní. Spy okuliare s kamerou FULL HD a diaľkovým ovládaním + 16GB pamäť, majú elegantný dizajn prevedenia vďaka čomu budú skvelým nenápadným špionážnym doplnkom k Vášmu outfitu. 

Okuliare s kamerou majú tmavé slnečné sklíčka.

full hd kamera v okuliaroch

Batéria s kapacitou 280 mAh je zabudovaná na pravej strane rámu. Jedna batéria má výdrž približne 75 min. nahrávania. Záznamy sa ukladajú na internú pamäť s veľkosťou 16 GB na ktorú sa zmestí až  do 2 hodín záznamu. Pri nabíjaní batérie odopnete ľavú časť rámu a pripojíte ju na cez mini 8pin USB k sieťovej nabíjačke. Veľkou výhodou je, že v balení sa nachádza ešte jedno náhradné rameno s batériou, ktoré pripojíte k okuliarom, kým druhú batériu nabíjate. Môžete tak nepretržite nahrávať video. Určite oceníte aj funkciu nabíjania batérie cez powerbank čo Vám zaručí, že budete mať vždy nabitú batériu po ruke. Po pripojení Full HD okuliarov k Vášmu počítaču si môžete prehrať zaznamenané videá, prípadne môžete využiť internú pamäť ako úložisko na prenos dát. 

špionážne okuliare so skrytou HD kamerou

So špionážnymi okuliarmi nahrávate presne to čo vidíte a máte pri tom voľné ruky. Full HD okuliare sú ideálna voľba pre Vás ak si potrebujete spraviť nenápadný záznam zo stretnutia, alebo pri rôznych iných situáciách kde potrebujete spraviť videozáznam bez toho aby ste sa prezradili. Okuliare majú širokú škálu využitia pretože ich môžete použiť napríklad aj na dovolenke, koncerte alebo pri zaznamenávaní rôznych životných zážitkov. 

spy kamera v okuliaroch pre nenápadné nahrávanie audio videa

Vlastnosti:

Spy okuliare s kamerou
Full HD rozlíšenie 1920 x 1080P s frekvenciou 30fps
Diaľkové ovládanie
2x náhradné ramienko s batériou 280 mAh
 

Špecifikácie:

Optika: Cmos 2.0 Mega 
Rozlíšenie videa: 1920 x 1080
Video snímkovanie: 30fps
Video formát: AVI
Uhol snímania: 70° 
Interná pamäť: 16 GB
Video veľkosť: 16 GB postačuje pre 2 hod. video záznam
Batéria: 280mAh
Výdrž batérie: cca 75 min
 

Obsah balenia:

1x Okuliare s HD kamerou
1x Diaľkové ovládanie
2x Ramienka s batériou
1x Redukcia pre nabíjanie cez USB kábel
1x USB kábel
1x Handrička na čistenie
1x Púzdro na okuilare
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty