Slnečné okuliare s FULL HD kamerou, WiFi a UV filtrom

Kód tovaru: 10-137 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 125,00 €
Cena s DPH 150,00 €
- +

Popis produktu Slnečné okuliare s FULL HD kamerou, WiFi a UV filtrom

Slnečné okuliare s FULL HD kamerou, WiFi a UV filtrom sú špičkové nielen kvôli kamere ale aj mikrofónu, vďaka čomu nahráte skvelé zábery a zvuk nielen pri sledovaní, ale aj pri iných aktivitách - napr. pri športe, turistike. Už žiadna komplikovaná montáž. Jednoducho si nasadíte okuliare a môžete nahrávať priamo z Vášho uhla pohľadu. Zabudovaná FULL HD kamera je schopná nahrávať video s rozlíšením 1920 x 1080 pri 30-tich snímkach za sekundu spolu so zvukom vo vysokej kvalite. Zachytené videá sú v širokouhlých záberoch 120°, takže budete mať perfektný prehľad o snímanom prostredí so všetkými detailmi. Všetky zaznamenané dáta sa ukladajú na Micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 32 GB (nie je súčasťou balenia).

špionážna kamera aplikácia

Spustenie okuliarov a nahrávanie sa spúšťa pomocou tlačidla na ľavej strane slnečných okuliarov. Vedľa neho sa nachádza ešte tlačidlo pre spustenie WiFi. Z vnútornej strany sa nachádzajú dva svetelné indikátory. Červený indikátor stálym svietením Vás informuje či je kamera zapnutá alebo momentálne nahráva (indikátor bliká). Modrý indikátor informuje o zapnutej funkcii WiFi. Vďaka podpore WiFi si viete okuliare spárovať s Vašim smartfónom a využívať funkcie okuliarov priamo cez aplikáciu prípadne si prehrávať zachytené zábery. Aplikácia je podporovaná pre iOS tak aj pre Android s názvom "FinalCam", aplikácia je voľne dostupná na stiahnutie do Vášho smartfónu. 

slnecne okuliare s wifi kamerou slnecne okuliare s kamerou wifi

K okuliarom je pribalený USB konektor pomocou ktorého si okuliare nabijete alebo si môžete stiahnuť dátové súbory (nahrané videá) do počítača. Okuliare s kamerou okrem funkcie kamery plnia aj plnohodnotnú funkciu slnečných okuliarov, nakoľko sú vyrobené zo skla s UV filtrom 400. Preto Vaše oči budú chránené pred škodlivým UV žiarením zo slnka. Tieto exkluzívne slnečné okuliare nájdu svoje využitie pri rôznych príležitostiach ako je šport, alebo aj pre bežné nosenie počas dňa.

 

Vlastnosti: 

Nahrávanie Full HD videa so zvukom
Podpora WiFi a možnosť spárovať so smartfónom
UV Filter 400
Športový dizajn okuliarov

 

Špecifikácie:

Funkcie: Video, WiFi
Kamera: 3 Mpx CMOS + 120° široký uhol
Rozlíšenie videa: Full HD 1080P 1920*1080 30 fps
Formát komprimovania: H264
Formát video súboru: MOV
Pamäť: podpora Micro SD karty max do 32 GB
UV Filter: 400
Rozmery: 15,5 cm (š) x 5,5 cm (v) x 17 cm (h) 
Hmotnosť: 55 g
Batéria: lítiová batéria 770 mAh
Záznam videa: 1 hodina

 

Obsah Balenia:

1x Slnečné okuliare s HD kamerou + WiFi
1x Prenosné puzdro
1x Čistiaca handrička
1x USB kábel 
1x Užívateľský manuál

 

Komentáre

Ďalšie produkty