IP wifi kamera do exteriéru HD iSensor Patio - rotačná 240°

Kód tovaru: 52-002 Mám otázku
Výrobca Amaryllo
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 157,50 €
Cena s DPH 189,00 € 250,00 €
- +

Popis produktu IP wifi kamera do exteriéru HD iSensor Patio - rotačná 240°

IP wifi kamera do exteriéru iSensor Patio - HD rozlíšenie + rotačná s uhlom pohľadu 240° - vhodná hlavne do domácnosti na monitorovanie domu z exteriéru. Je to bezpečnostná kamera odolná proti vode a UV žiareniu. Ide o samoinštalačný bezpečnostný systém, ktorý je určený nielen pre vnútorné, ale aj pre vonkajšie použitie, pretože vďaka svojmu obalu je dokonale odolná proti vode aj UV žiareniu. Dá sa nainštalovať napríklad na vonkajšiu stenu domu a monitorovať s ňou vstupný priestor, parkovisko, alebo záhradu a na každom inom mieste, kde chcete mať prehľad o tom čo sa deje. 

Je možné ju použiť aj ako zvončekovú kameru na dvere, pretože má vstavaný obojstranný mikrofón pre komunikáciu. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Po stiahnutí  aplikácie Amaryllo s podporou operačného systému Android aj IOS cez Google play vás prevedie celou inštaláciou IP kamery. Aplikácia obsahuje rôzne nastavenia senzorov vďaka čomu si nastavíte IP kameru podľa svojej potreby. Pomocou aplikácie sa zariadenie spáruje s WiFi routerom a bezpečnostný systém je aktívny. Kamera si pamätá až 4 rôzne WiFi siete, preto nieje problém prenášať ju a meniť miesto využitia.

isensor patio

Kompletná komunikácia prebieha cez nepreniknuteľné 256 bitové šifrovanie. Kvalita, bezpečnosť a rýchlosť prenosu videa a zvuku je preto na tej najvyššej úrovni. Prostredníctvom aplikácie sledujete Live prenos s kamery v HD rozlíšení 1280x720. Pri narušení audio senzoru, alebo pohybového senzoru spustí kamera prenikavý alarm, zapne sa jasné LED svietenie a dostanete textové a obrazové upozornenie cez aplikáciu na váš mobilný telefón. Môžete zahájiť Live prenos, aby ste videli čo sa deje. Po nastavení sa videozáznam, alebo fotografie môžu ukladať na vstavanú 8GB pamäť. Obojsmerné audio vám umožňuje komunikovať na diaľku. 

Kamera má vstavaný motorček, ktorý jej umožňuje pohyb o 170°. Objektív má rozsah záberu 70°. Spolu dokáže pokryť uhol pohľadu až 240° čo vám umožní sledovať celú miestnosť v ktorej je kamera nainštalovaná. Kamera síce neponúka aktívne nočné videnie s IR prisvietením, ale disponuje vstavaným svetlom, ktoré slúži ako nočné osvetlenie, ak sa chcete pozrieť na živý obraz z kamery. Voliteľnou funkciou zlepšujúce kvalitu obrazu je kompenzácia protisvetla. 

ip wifi kamera

Domáca exteriérová IP bezpečnostná kamera je trvalo napájaná cez mikro USB a AC/DC adaptér. Spotreba energie je minimálna len 1 A/5V čo vám umožňuje v prípade potreby napájať ju na miestach kde nemáte prístup k elektrickej sieti cez powerbank. Spoločnosť Amaryllo poskytuje ku kamere aj možnosť nastavenia externého úložiska na jej serveroch. Ponúka bezplatnú službu 3 dňového uchovávania alarmových videí. Pri každom alarme na externé úložisko zaznamená 10 sekundové video. To stačí na to aby ste zistili čo sa stalo a mali video-dôkaz. Amaryllo tiež poskytuje možnosť aktivovania si služby 30 dňového alebo 365 dňového servisu, ktorý poskytuje externý úložný priestor na svojich serveroch pre vaše videá a fotografie. Súčasťou balíčka sú aj ďalšie funkcie. Balík si môžete odskúšať v 30 dňovej skúšobnej verzii. Aktivovanie služby je možné v štyroch jednoduchých krokoch pomocou priloženeého návodu a QR kódu. Táto služba poskytovaná spoločnosťou Amaryllo je spoplatnená.

exterierova hd kamera

Vlastnosti:

WiFi vonkajšia bezpečnostná IP kamera odolná vode a UV žiareniu
Uhol pohladu až 240°
Pohybový a zvukový senzor s obojsmerným audio prenosom
Vstavaná pamäť 8 GB
Živý video stream s moznosťou 4x digitálneho zoomu
Odosielanie upozornení o narušení na váš mobil

Špecifikácie:

Snímač obrazu: 1/4" CMOS
Rozlíšenie: HD 1280x720 30fps, 720P/480P, 360P
Digital zoom: 4x
Uhol záberu kamery: 70°
Uhol záberu prostredníctvom otáčania kamery: 170°
Video kompresia: H.264, MJPEG
Pamäť: vstavaná 8 GB
Zabezpečenie videa: 256 bit šifrovanie
Sieťové protokoly: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Zabudovaný mikrofón: áno
Pohybový senzor: áno
Zvukový senzor: áno
Audio: vstavaný obojsmerný mikrofón
Odosielanie upozornení do zariadenia, text a obrázky : áno
Nočné videnie:  nočné videnie funguje na základe LED osvetlenia pri spustení alarmu
Napájanie: 1A/5V sieťový zdroj s USB pripojením
Náhradný zdroj: možnosť pripojenia na powerbank
Operačný systém: iOS 7 a novší, Android 4.1 a novší
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Rozmery: výška: 12cm, priemer 3.6 cm
Prevádzková teplota: 0-35°C
Hmotnosť: 150g

Obsah balenia:

1x Domáca IP bezpečnostná kamera
1x Mikro USB kábel
1x AC/DC adaptér
1x Inštalačný materiál (skrutky)
1x Manuál 

Komentáre

Ďalšie produkty